Lust from Beyond

14 maja 2019 monttsserat 182

header

„Lust from Beyond” to pierwszoosobowy horror z elementami erotyki i okultyzmu, w którym gracz wciela się w jednego z członków sekty chcącej otworzyć bramy Lusst’ghaa – starożytnej Krainy Ekstazy. Produkcja ma być inspirowana dziełami Lovecrafta, Gigera oraz Beksinskiego.

Producentem gry jest studio Movie Games Lunarium (będące podgrupą firmy MOVIE GAMES z Warszawy), których debiutancką produkcją było „Lust of Darkness”.

By sfinansować projekt twórcy wystartowali z kampanią na Kickstarterze 25 kwietnia i już w 10 godzin uzyskali potrzebną kwotę! Zbiórka trwać będzie jeszcze przez 21 dni.

Na stronie kampanii znajdziecie szczegóły i plany twórców, trailer, gameplay oraz demo.

STRONA KAMPANII KICKSTARTER

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.