1954 – Alcatraz

1 lipca 2012 Urszula 38

Joe odsiaduje w więzieniu karę 40 lat pozbawienia wolności, którą otrzymał za napad z bronią w ręku. Łupem, którego miejsce ukrycia zna tylko główny bohater, interesują się jego byli kompani, zwłaszcza Mickey, który śledzi poczynania żony Joe’go, Christiny.

1954 – Alcatraz to jedna z produkcji, która znajduje się w planach niemieckiego studia Daedalic Entertainment. Tytuł, przygotowywany we współpracy z Irresponsible Games, będzie korzystać z techniki 2,5 D (trójwymiarowe postacie pośród dwuwymiarowych teł) i ma oferować nielinową fabułę, która zależna będzie od decyzji podjętych przez gracza.

Tytułowa piosenka ’Try and Forget me’ została skomponowana przez Pedro Macedo Camacho (jego utwory  mogliśmy wcześniej usłyszeć m.in. w ’A Vampyre Story’ czy ’Ghost Pirates of Vooju’) a wykonana przez Marię Leal.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zrlw3NzczlM[/youtube]

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...