A Case of the Crabs powraca w odświeżonej wersji

29 września 2020 Przemo 85

Studio Pinhead Games postanowiło zaskoczyć miłośników gier przygodowych i nieoczekiwanie opublikowało A Case of the Crabs: Rehash – remake darmowej klasycznej przygodówki  z 2004 roku.

Tytuł stworzono zupełnie od nowa, z zachowaniem oryginalnej historii. Całkowitej zmianie uległa za to warstwa wizualna, która została opracowana w grafice 3D. Gra opowiada losy detektywa Nicka Bounty’ego, a całość utrzymana jest w klimacie noir.  Zainteresowanych odsyłamy na Steama lub itch.io, gdzie można ją zakupić za kilka złotych. Oryginalna wersja dostępna jest nadal po tym adresem.

A Case of the Crab nie jest jedyną produkcją opowiadającą o przygodach tego detektywa. W kwietniu miała miejsce premiera produkcji Nick Bounty and the Dame with the Blue Chewed Shoe.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.