Adventure Reborn i kilka innych propozycji na Androida od Dali Games

8 sierpnia 2021 Przemo 372

Wrocławskie studio Dali Games znane jest głównie z gry Lucid Dream Adventure, które w 2018 roku miało swoją premierę na Steamie, a w 2020 także na Androidach i iOS. Producenci najwyraźniej przeszli na same urządzenia przenośne, gdyż ich kolejne produkcje dostępne są jedynie w sklepie Google Play. W ostatnim czasie pojawiło się tam kilka nowych tytułów.

Unholy Adventure – seria składająca się na dzień dzisiejszy z trzech części. Pierwsza dostępna jest za darmo, drugą część można kupować w cenie 13,99 zł, a trzecia powinna pojawić się niebawem.  Przemierzając surrealistyczny świat wypełniony przeróżnymi klasycznymi zagadkami, rozwiążemy sprawę porwania żony Petera.

Adventure Reborn – premiera odbyła się 2 sierpnia. Wcielając się w Hope, postać odważnej dziewczynki o zagadkowej przeszłości, stawimy czoła niebezpiecznej sekcie Crow i uratujemy swoich rodziców, zanim będzie za późno. Gra dostępna do ogrania za darmo.

Lucid Dream Adventure – wspomniana wyżej przygodówka podzielona na trzy części. Pierwsza do ogrania za darmo, druga i trzecia w cenie po 7,99 zł. Główną postacią jest Lucy – mała dziewczynka, która wyrusza na świat snów i labiryntów marzeń. W świecie dorosłych musi walczyć o umierającą matkę.

Crime Time Adventure: Detective Story Gamepremiera wkrótce. Wcielimy się w Dale’a, niekonwencjonalnego detektywa, który wykorzystuje swoje nadprzyrodzone zdolności do rozwiązywania tajemniczych śledztw kryminalnych, eksplorując wspomnienia swoich klientów.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


22 lutego 2024

Masz problem z grą, zaglądnij do poradnika.

15 lutego 2024

Tragiczna strata M. Ślązaka to lovecraftowski, bogaty w historię horror typu „wskaż i kliknij”, stworzony w klasycznej grafice retro w rozdzielczości 320 x 200 pikseli. ...

14 lutego 2024

Nowa przygodówka "wskaż i kliknij", wzorowana na grach firmy LucasArts, opowiadająca o perypetiach pewnego szlachcica, który zabierając bogatym i dając biednym, ukrył się za maską....

13 lutego 2024

Czekają cię godziny zagadek i śmiechu. Musisz dokonać wyboru w trakcie ich rozwiązywania. Gra miała swoją premierę 5 lutego 2024.