Amanita Design pracuje nad horrorem Happy Game

16 grudnia 2020 Przygodomania 212

Amanita Design zamierza zaskoczyć graczy psychodelicznym horrorem zatytułowanym Happy Game (PEGI +16), w którym wcielimy się w postać małego chłopca, by pomóc mu w przezwyciężeniu nocnych koszmarów.

Pod innymi względami gra nie będzie odbiegać od wcześniejszych produkcji tego studia. Możemy więc spodziewać się widoku trzecioosobowego, sterowania point-and-click oraz żartobliwych zadań i zagadek, tyle że tym razem w mniej urokliwym, za to w bardziej niepokojącym otoczeniu. Całość produkcji okraszą „mrożące krew w żyłach piosenki i wrzaski czeskiego zespołu DVA”.

Premiera spodziewana wiosną 2021 roku na Windowsa i Mac OS X (z polską wersją językową) oraz na Nintendo Switch.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.