Amnesia: A Machine for Pigs – zwiastun

15 czerwca 2012 Urszula 35

Studia Frictional Games i thechineseroom (to drugie znane dzięki Dear Esther) pracują wspólnie od pewnego czasu nad kolejną częścią horroru Amnesia.  Jej główną postacią zostanie Oswald Mandus, bogaty przemysłowiec z końca XIX wieku, który po powrocie z tragicznie zakończonej wyprawy w Meksyku, zamiast we własnym łóżku budzi się w rzeźni.

Z klimatem nadchodzącej gry możecie zapoznać się dzięki zwiastunowi, przedstawionemu dzisiaj przez wydawcę.  Warto obejrzeć również udostępnione wcześniej szkice koncepcyjne (znajdziecie je po rozwinięciu tej wiadomości).

Amnesia: A Machine for Pigs powinna ujrzeć światło dzienne jesienią tego roku.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4CagMNLxa9M[/youtube]

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.