Among The Sleep – premiera w maju

24 maja 2014 Urszula 32

among_the_sleep_coverNorweskie studio Krillbite zadebiutuje przygodówką, utrzymaną w konwencji horroru pod tytułem Among The Sleep.

Gracz kierować będzie 2 latkiem, którego w nocy obudziły dziwne dźwięki, postanawia więc sprawdzić, co się dzieje. Nasz bohater zwiedza opustoszały dom, w którym czają się przerażające istoty. Premiera gry przewidziana jest na 29.05. Zapraszamy do dyskusji na forum.

 

Poniżej trailer

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YWDQN_X5b-M[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...