Andrzej Chyra i Mirosław Zbrojewicz w polskiej wersji Kholat!

30 kwietnia 2015 Urszula 27

image001IMGN.PRO z wielką przyjemnością pragnie poinformować o udziale Andrzeja Chyry oraz Mirosława Zbrojewicza przy pracach nad polską lokalizacją Kholat.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami niezależne studio deweloperskie IMGN.PRO przygotowało pełną polską lokalizacje głosową swojego debiutanckiego tytułu. Jest to swoisty ukłon w stronę rodzimych graczy, gdyż polskie voice-over’y, oprócz angielskich będą jedynymi na świecie w momencie premiery Kholat.

W rolę głównego narratora – tajemniczego Antona, którym w brytyjskiej wersji językowej jest słynny aktor Sean Bean, wcielił się Andrzej Chyra. Mirosław Zbrojewicz udzielił swojego głosu postaci agenta Witalija Grazeniuka. Pozostali aktorzy, którzy wzięli udział w nagraniach to Miłogost Reczek oraz Justyna Wasilewska.

Łukasz Kubiak, IMGN.PRO – „Jako polskie studio postawiliśmy sobie za punkt honoru przygotowanie rodzimej lokalizacji Kholat, bez względu na zaangażowane środki i poniesione koszty. Angielska wersja, w której wziął udział sam Sean Bean podniosła poprzeczkę bardzo wysoko i od razu założyliśmy, że do głównej roli szukamy pierwszoligowego aktora. Chcieliśmy jednocześnie uniknąć wykorzystywania głosu, który często pojawia się w voice-over’ach gier. W tej sytuacji Andrzej Chyra okazał się być idealnym wyborem, wnoszącym powiew świeżości i najwyższy aktorski kunszt. Na podstawie efektów sesji nagraniowej mogę śmiało stwierdzić, że polski narrator w Kholat to naprawdę mocny punkt gry, który podtrzymuje poziom swojego brytyjskiego pierwowzoru.”

informacja prasowa

Temat na forum.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...

25 października 2022

Posiada ktoś płytę CD z CyberMychy 1/2006 i byłby w stanie udostępnić znajdującego się na niej patcha eliminującego błąd, który uniemożliwia przejście Dzieci Egiptu? Informację...