Andrzej Chyra i Mirosław Zbrojewicz w polskiej wersji Kholat!

30 kwietnia 2015 Urszula 36

image001IMGN.PRO z wielką przyjemnością pragnie poinformować o udziale Andrzeja Chyry oraz Mirosława Zbrojewicza przy pracach nad polską lokalizacją Kholat.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami niezależne studio deweloperskie IMGN.PRO przygotowało pełną polską lokalizacje głosową swojego debiutanckiego tytułu. Jest to swoisty ukłon w stronę rodzimych graczy, gdyż polskie voice-over’y, oprócz angielskich będą jedynymi na świecie w momencie premiery Kholat.

W rolę głównego narratora – tajemniczego Antona, którym w brytyjskiej wersji językowej jest słynny aktor Sean Bean, wcielił się Andrzej Chyra. Mirosław Zbrojewicz udzielił swojego głosu postaci agenta Witalija Grazeniuka. Pozostali aktorzy, którzy wzięli udział w nagraniach to Miłogost Reczek oraz Justyna Wasilewska.

Łukasz Kubiak, IMGN.PRO – „Jako polskie studio postawiliśmy sobie za punkt honoru przygotowanie rodzimej lokalizacji Kholat, bez względu na zaangażowane środki i poniesione koszty. Angielska wersja, w której wziął udział sam Sean Bean podniosła poprzeczkę bardzo wysoko i od razu założyliśmy, że do głównej roli szukamy pierwszoligowego aktora. Chcieliśmy jednocześnie uniknąć wykorzystywania głosu, który często pojawia się w voice-over’ach gier. W tej sytuacji Andrzej Chyra okazał się być idealnym wyborem, wnoszącym powiew świeżości i najwyższy aktorski kunszt. Na podstawie efektów sesji nagraniowej mogę śmiało stwierdzić, że polski narrator w Kholat to naprawdę mocny punkt gry, który podtrzymuje poziom swojego brytyjskiego pierwowzoru.”

informacja prasowa

Temat na forum.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.