Angielskojęzyczna premiera prequela The Book of Unwritten Tales – The Critter Chronicles

5 grudnia 2012 Marek 28

Swojej angielskojęzycznej premiery doczekał się dzisiaj prequel gry, która została okrzyknięta przez wszystkich jedną z najlepszych przygodówek ostatnich lat. Mowa oczywiście o The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicels. Gra fabularnie poprzedza akcję The Book of Unwritten Tales (prequele tak mają). Poznajemy w niej trudne początki przyjaźni łowcy skarbów, pirata i awanturnika Nate’a z włochatym i różowym Zwierzakiem. Twórcy obiecują świetną zabawę – i znając pierwszą część – trudno im nie wierzyć na słowo!

Grę można kupić w dystrybucji elektronicznej za pośrednictwem platformy Steam oraz gog.com. W związku z premierą pojawiły się również ciekawe promocje związane z pierwszą częścią gry.

Na Steamie (klik) za Critter Chronicles do 12 grudnia zapłacimy 15,99 ? (później gra kosztować będzie 19,99 ?). Za elektroniczne dodatki do gry zapłacimy 7,99 ? (po 12 grudnia 9,99 ?). Kupując wersję kolekcjonerską (gra oraz elektroniczne dodatki) zapłacimy 19,99 ? (po 12 grudnia 24,99 ?).

Ciekawszą ofertę ma serwis gog (klik). Tu do końca tygodnia za grę zapłacimy 15,99 $. Dodatkowo przez następne 24 godziny pierwszą część możemy kupić za połowę ceny.

Nie wiadomo jeszcze, czy gra zostanie wydana w Polsce, jednak po sukcesie The Book of Unwritten Tales, z pewnością zainteresuje się nią któryś z polskich wydawców. Trzymamy kciuki!

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...