Angielskojęzyczna premiera prequela The Book of Unwritten Tales – The Critter Chronicles

5 grudnia 2012 Marek 17

Swojej angielskojęzycznej premiery doczekał się dzisiaj prequel gry, która została okrzyknięta przez wszystkich jedną z najlepszych przygodówek ostatnich lat. Mowa oczywiście o The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicels. Gra fabularnie poprzedza akcję The Book of Unwritten Tales (prequele tak mają). Poznajemy w niej trudne początki przyjaźni łowcy skarbów, pirata i awanturnika Nate’a z włochatym i różowym Zwierzakiem. Twórcy obiecują świetną zabawę – i znając pierwszą część – trudno im nie wierzyć na słowo!

Grę można kupić w dystrybucji elektronicznej za pośrednictwem platformy Steam oraz gog.com. W związku z premierą pojawiły się również ciekawe promocje związane z pierwszą częścią gry.

Na Steamie (klik) za Critter Chronicles do 12 grudnia zapłacimy 15,99 ? (później gra kosztować będzie 19,99 ?). Za elektroniczne dodatki do gry zapłacimy 7,99 ? (po 12 grudnia 9,99 ?). Kupując wersję kolekcjonerską (gra oraz elektroniczne dodatki) zapłacimy 19,99 ? (po 12 grudnia 24,99 ?).

Ciekawszą ofertę ma serwis gog (klik). Tu do końca tygodnia za grę zapłacimy 15,99 $. Dodatkowo przez następne 24 godziny pierwszą część możemy kupić za połowę ceny.

Nie wiadomo jeszcze, czy gra zostanie wydana w Polsce, jednak po sukcesie The Book of Unwritten Tales, z pewnością zainteresuje się nią któryś z polskich wydawców. Trzymamy kciuki!

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...

25 października 2022

Posiada ktoś płytę CD z CyberMychy 1/2006 i byłby w stanie udostępnić znajdującego się na niej patcha eliminującego błąd, który uniemożliwia przejście Dzieci Egiptu? Informację...