Angielskojęzyczna premiera prequela The Book of Unwritten Tales – The Critter Chronicles

5 grudnia 2012 Marek 11

Swojej angielskojęzycznej premiery doczekał się dzisiaj prequel gry, która została okrzyknięta przez wszystkich jedną z najlepszych przygodówek ostatnich lat. Mowa oczywiście o The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicels. Gra fabularnie poprzedza akcję The Book of Unwritten Tales (prequele tak mają). Poznajemy w niej trudne początki przyjaźni łowcy skarbów, pirata i awanturnika Nate’a z włochatym i różowym Zwierzakiem. Twórcy obiecują świetną zabawę – i znając pierwszą część – trudno im nie wierzyć na słowo!

Grę można kupić w dystrybucji elektronicznej za pośrednictwem platformy Steam oraz gog.com. W związku z premierą pojawiły się również ciekawe promocje związane z pierwszą częścią gry.

Na Steamie (klik) za Critter Chronicles do 12 grudnia zapłacimy 15,99 ? (później gra kosztować będzie 19,99 ?). Za elektroniczne dodatki do gry zapłacimy 7,99 ? (po 12 grudnia 9,99 ?). Kupując wersję kolekcjonerską (gra oraz elektroniczne dodatki) zapłacimy 19,99 ? (po 12 grudnia 24,99 ?).

Ciekawszą ofertę ma serwis gog (klik). Tu do końca tygodnia za grę zapłacimy 15,99 $. Dodatkowo przez następne 24 godziny pierwszą część możemy kupić za połowę ceny.

Nie wiadomo jeszcze, czy gra zostanie wydana w Polsce, jednak po sukcesie The Book of Unwritten Tales, z pewnością zainteresuje się nią któryś z polskich wydawców. Trzymamy kciuki!

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


8 grudnia 2021

Dokładnie za 2 dni miała odbyć się premiera wyczekiwanej kontynuacji przygód Kate Walker w przygodówce Syberia: The World Before. Microids zdecydowało się jednak przełożyć publikację...

30 listopada 2021

Niemałe zdziwienie musiały przeżyć osoby, które wyczekiwały premiery niewielkiej, polskiej przygodówki Futurust. Ta ustalona została na dzień dzisiejszy i niemal wszystko się zgadza. Data opublikowania...

29 listopada 2021

Gry przygodowe to idealne medium do promocji sztuki, kultury czy historii. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat doczekaliśmy kilku tego typu projektów finansowanych z rządowych funduszy...

15 października 2021

Epizodyczna przygodówka z argentyńskiego studia 3f Interactive doczekała się recenzji, którą możesz przeczytać tutaj.