Angielskojęzyczna premiera przygodówki The Inner World

29 września 2013 Marek 29

Okładka The Inner World Do sprzedaży trafiła angielska wersja językowa przygodówki The Inner World. The Inner World to klasyczna przygodówka point and click stworzona przez debiutanckie niezależne studio Fizbin. Obecnie, grę można kupić w języku angielskim na steam lub gog.com.

Akcja The Inner World toczy się w dziwacznej krainie Aposia, ukrytej głęboko pod powierzchnią Ziemi. Byt krainy uzależniony jest od trzech fontann boskich wiatrów, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.
Z nieznanych przyczyn fontanny jedna po drugiej zaczynają wysychać.
Zadaniem gracza jest ustalenie przyczyny wysychania fontann oraz uratowanie Apozjan. Kierując Robertem, nowicjuszem pracującym w centrum ds. nieoczekiwanych zdarzeń, musisz rozwiązać zadania przygotowane dla gracza.

Twórcy obiecują skrzące humorem dialogi, liczne zagadki prostujące zwoje mózgowe, ręcznie rysowaną grafikę obfitującą w detale, wielopoziomowy system podpowiedzi, profesjonalny dubbing oraz oczywiście pociesznego Roberta w roli zbawcy całego świata!

W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie premierowy zwiastun filmowy. Zapraszamy do oglądania oraz do dyskusji o grze na naszym forum: klik.

[youtube]AqQa5s59fB0[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.