Angielskojęzyczna premiera przygodówki The Inner World

29 września 2013 Marek 16

Okładka The Inner World Do sprzedaży trafiła angielska wersja językowa przygodówki The Inner World. The Inner World to klasyczna przygodówka point and click stworzona przez debiutanckie niezależne studio Fizbin. Obecnie, grę można kupić w języku angielskim na steam lub gog.com.

Akcja The Inner World toczy się w dziwacznej krainie Aposia, ukrytej głęboko pod powierzchnią Ziemi. Byt krainy uzależniony jest od trzech fontann boskich wiatrów, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.
Z nieznanych przyczyn fontanny jedna po drugiej zaczynają wysychać.
Zadaniem gracza jest ustalenie przyczyny wysychania fontann oraz uratowanie Apozjan. Kierując Robertem, nowicjuszem pracującym w centrum ds. nieoczekiwanych zdarzeń, musisz rozwiązać zadania przygotowane dla gracza.

Twórcy obiecują skrzące humorem dialogi, liczne zagadki prostujące zwoje mózgowe, ręcznie rysowaną grafikę obfitującą w detale, wielopoziomowy system podpowiedzi, profesjonalny dubbing oraz oczywiście pociesznego Roberta w roli zbawcy całego świata!

W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie premierowy zwiastun filmowy. Zapraszamy do oglądania oraz do dyskusji o grze na naszym forum: klik.

[youtube]AqQa5s59fB0[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...

25 października 2022

Posiada ktoś płytę CD z CyberMychy 1/2006 i byłby w stanie udostępnić znajdującego się na niej patcha eliminującego błąd, który uniemożliwia przejście Dzieci Egiptu? Informację...