Angielskojęzyczna premiera przygodówki The Inner World

29 września 2013 Marek 7

Okładka The Inner World Do sprzedaży trafiła angielska wersja językowa przygodówki The Inner World. The Inner World to klasyczna przygodówka point and click stworzona przez debiutanckie niezależne studio Fizbin. Obecnie, grę można kupić w języku angielskim na steam lub gog.com.

Akcja The Inner World toczy się w dziwacznej krainie Aposia, ukrytej głęboko pod powierzchnią Ziemi. Byt krainy uzależniony jest od trzech fontann boskich wiatrów, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.
Z nieznanych przyczyn fontanny jedna po drugiej zaczynają wysychać.
Zadaniem gracza jest ustalenie przyczyny wysychania fontann oraz uratowanie Apozjan. Kierując Robertem, nowicjuszem pracującym w centrum ds. nieoczekiwanych zdarzeń, musisz rozwiązać zadania przygotowane dla gracza.

Twórcy obiecują skrzące humorem dialogi, liczne zagadki prostujące zwoje mózgowe, ręcznie rysowaną grafikę obfitującą w detale, wielopoziomowy system podpowiedzi, profesjonalny dubbing oraz oczywiście pociesznego Roberta w roli zbawcy całego świata!

W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie premierowy zwiastun filmowy. Zapraszamy do oglądania oraz do dyskusji o grze na naszym forum: klik.

[youtube]AqQa5s59fB0[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


8 grudnia 2021

Dokładnie za 2 dni miała odbyć się premiera wyczekiwanej kontynuacji przygód Kate Walker w przygodówce Syberia: The World Before. Microids zdecydowało się jednak przełożyć publikację...

30 listopada 2021

Niemałe zdziwienie musiały przeżyć osoby, które wyczekiwały premiery niewielkiej, polskiej przygodówki Futurust. Ta ustalona została na dzień dzisiejszy i niemal wszystko się zgadza. Data opublikowania...

29 listopada 2021

Gry przygodowe to idealne medium do promocji sztuki, kultury czy historii. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat doczekaliśmy kilku tego typu projektów finansowanych z rządowych funduszy...

15 października 2021

Epizodyczna przygodówka z argentyńskiego studia 3f Interactive doczekała się recenzji, którą możesz przeczytać tutaj.