Apartment – gra o relacjach międzyludzkich

3 maja 2015 Adam_OK 38

apartment Macie już dość horrorów? Znudziło Was ratowanie świata/ ukochanej/ psa/ czy kogokolwiek innego? Chcecie zagrać w coś innego? W takim razie powinno zainteresować Was Apartment : A Separated Place. Jest to opowieść o człowieku nazwiskiem Nick Connor, którego właśnie rzuciła dziewczyna imieniem Madison. Byli ze sobą razem cztery lata, ale teraz musi sobie radzić sam. Jak potoczą się jego losy? Jakie relacje ma Nick ze swymi sąsiadami? Jakie relacje z innymi mają sąsiedzi Nicka? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się za niecały rok (w marcu 2016)  grając w wersję na PC, Maca lub Linuxa. Gra ma być dostępna zarówno na Steam, jak i bez DRM. Jeśli Was zainteresowałem, to wesprzyjcie projekt na Kickstarterze , tam też zobaczycie nieco materiałów o grze.

Temat na forum .

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=da46ui2lRKY[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.