Apartment – gra o relacjach międzyludzkich

3 maja 2015 Adam_OK 51

apartment Macie już dość horrorów? Znudziło Was ratowanie świata/ ukochanej/ psa/ czy kogokolwiek innego? Chcecie zagrać w coś innego? W takim razie powinno zainteresować Was Apartment : A Separated Place. Jest to opowieść o człowieku nazwiskiem Nick Connor, którego właśnie rzuciła dziewczyna imieniem Madison. Byli ze sobą razem cztery lata, ale teraz musi sobie radzić sam. Jak potoczą się jego losy? Jakie relacje ma Nick ze swymi sąsiadami? Jakie relacje z innymi mają sąsiedzi Nicka? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się za niecały rok (w marcu 2016)  grając w wersję na PC, Maca lub Linuxa. Gra ma być dostępna zarówno na Steam, jak i bez DRM. Jeśli Was zainteresowałem, to wesprzyjcie projekt na Kickstarterze , tam też zobaczycie nieco materiałów o grze.

Temat na forum .

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=da46ui2lRKY[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...