AR-K – hiszpańska przygodówka w epizodach

23 lipca 2014 Urszula 67

ar_kHiszpańskie studio Gato Salvaje dwukrotnie próbowało sfinansować grę AR-K na Kickstarterze. W maju 2013 roku kampania zakończyła się sukcesem, Hiszpanom udało się zgromadzić 100 tysięcy $ i prace nad grą mogły zostać sfinalizowane. W niedługim czasie gra trafiła na Steam, gdzie obecnie jest do nabycia za 7.99 Euro. Niedawno został wydany drugi epizod z zaplanowanych czterech.
Gracz kieruje losami Alicji – studentki dziennikarstwa, która żyje w niedalekiej przyszłości, w utopijnym świecie. Charakterna bohaterka lubi imprezować i nie przejmuje się dniem jutrzejszym. Wszystko się zmienia, kiedy dziewczyna staje się posiadaczką tajemniczego przedmiotu, który wciąga ją w niebezpieczną przygodę, ukazującą jej, że życie nie jest wcale tak łatwe i przyjemne, jak jej się dotychczas wydawało.

Zapraszamy miłośników gier przygodowych na forum.

Poniżej prezentujemy trailer z gry.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KXPPiJpyI7o[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.