Armikrog – duchowy następca Neverhooda

13 kwietnia 2013 Urszula 56
Główny bohater przygodówki Armikrog
Główny bohater przygodówki Armikrog

Doug TenNapel, twórca plastelinowego Neverhooda, ujawnił tytuł swojej nowej gry przygodowej. Duchowy następca Neverhooda to Armikrog. Wraz z ogłoszeniem tytułu wystartowała strona internetowa projektu oraz konto na facebooku. Na stronie nie znajdziecie na razie niczego ciekawego, za to na facebooku codziennie publikowane są nowe wpisy, często ilustrowane zdjęciami oraz krótkimi filmikami. Do tej pory poznaliśmy wygląd głównego bohatera gry, który prezentuje się bardzo… abstrakcyjnie. Dowiedzieliśmy się również, że rozpoczęły się nagrania dialogów. Uczestniczyło w nich dwoje celebrytów (nie znamy ich tożsamości). Poza tym zobaczyć można wiele zdjęć dokumentujących proces powstawania makiet, które wykorzystane zostaną jako lokacje.

Zapraszamy do dyskusji na naszym forum: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...