Art of murder: sztuka zbrodni i Dear Esther – recenzje

19 listopada 2013 Urszula 48

sztuka_zbrodni_banerDzisiaj trafiła na forum recenzja do pierwszej części gry z serii Art of murder. Tekst  przygotował dla nas Shadow, któremu dziękujemy.  Tym samym mamy komplet recenzji i poradników do znanych graczom dear_esther_icon  przygodówek detektywistycznych, opowiadających o losach   początkującej   agentki FBI Nicole Bonnet. Wszystkich zapraszam do zapoznania się z tekstem oraz do dzielenia się opinią na temat tej przygodówki.

Mamy również recenzję  do Dear Esther – interaktywnej opowieści wyprodukowanej przez studio The Chinese Room i Roberta Briscoe. Tekst autorstwa adventurki znajdziecie tutaj. Zapraszamy do lektury!

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


18 września 2023

Recenzje tej gry, przygotował dla nas Konrad. Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszamy do czytania, jest dostępna na forum.

30 czerwca 2023

DirkPitt1 napisał recenzję do humorystycznej przygodówki Rock 'n' Roll Will Never Die!. Jakie wrażenia? Sprawdźcie na forum.

9 maja 2023

Gra autorstwa studia Punch Punk Games i wydana przez firmę Klabater, doczekała się recenzji opublikowanej na forum.

18 kwietnia 2023

Od premiery najnowszych perypetii Kate Walker minął już ponad rok, ale dobra przygoda nigdy się nie starzeje. Co najwyżej zpłacimy za nią nieco mniejszą kwotę...