Beautiful Desolation otrzymało polskie napisy

27 lipca 2021 Przemo 410

Studio The Brotherhood w swoich produkcjach przyjęło charakterystyczny, unikatowy w dzisiejszych czasach, styl graficzny. Chodzi dokładniej o izometryczny widok, który mieliśmy dawno temu okazję oglądać w takich produkcjach jak Sanitarium czy Little Big Adventure. Amerykańscy twórcy mają na swoim koncie STASIS, krótkie i darmowe Cayne, a także wydane w ubiegłym roku Beautiful Desolation. Ten ostatni tytuł doczekał się ostatnio aktualizacji w postaci polskiego tłumaczenia kinowego.

Fabuła Beautiful Desolation została umiejscowiona w odległej przyszłości. Gracz wciela się w postać Marka, któremu nie pozostało zbyt wiele czasu. Mężczyzna  poszukuje swojego zaginionego brata Dona.  Przemierzając futurystyczny, zaawansowany technologicznie świat, zainspirowany afrykańskimi krajobrazami, dowiemy się, że najnowsze osiągnięcia człowieka mają zarówno swoich zwolenników, jak i krytyków.

Z tej okazji przeceniono także samą grę – można ją nabyć z -35% rabatem w cenie 46,79 zł na Steamie.

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


14 kwietnia 2022

Po długiej fazie testów, tłumaczenie drugiego aktu Broken Age ujrzało światło dzienne. Można je pobrać ze strony grajpopolsku.

7 kwietnia 2021

Na serwisie Graj po Polsku pojawiło się właśnie fanowskie spolszczenie gry The Walking Dead: The Final Season! Spolszczenie można pobrać STĄD.

27 marca 2021

Ostatni odcinek 2 sezony gry Sam & Max - Co słychać, diabełku? (What's New, Beelzebub?) wreszcie ujrzał światło dzienne. Na razie w wersji bez spolszczonych...

19 marca 2021

19 marca na portalu Graj po polsku pojawiło się fanowskie spolszczenie I Aktu gry Broken Age (Tim Schafer, 2014) Spolszczenie można pobrać stąd.