Behind the Frame: The Finest Scenery trafiło do sprzedaży

28 sierpnia 2021 Przemo 153

Behind the Frame: The Finest Scenery to żywa, interaktywna fikcja opowiadająca o aspirującej artystce, która jest u progu ukończenia ostatniego elementu zamówienia do galerii.

Relaksujące, wymowne doświadczenie, które można odtwarzać w dowolnym tempie. Zanurz się w panoramicznym świecie wypełnionym olśniewającymi kolorami, pięknymi, ręcznie animowanymi grafikami i gładką, łatwą do słuchania ścieżką dźwiękową. Jako artysta z pasją, szukaj brakujących kolorów, które ożywią Twoje obrazy – a wszystko to pamiętając o okazjonalnych przerwach na kawę i śniadanie, które zapewnią Ci energię. Jest więcej niż to, co na pierwszy rzut oka, bo każdy obraz ma do opowiedzenia historię.

Gra dostępna w sprzedaży na gog.com oraz Steam.

Autor: Drenz

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


14 lutego 2024

Nowa przygodówka "wskaż i kliknij", wzorowana na grach firmy LucasArts, opowiadająca o perypetiach pewnego szlachcica, który zabierając bogatym i dając biednym, ukrył się za maską....

1 lutego 2024

Gra inspirowana jest najlepszymi produkcjami typu "escape room" i znajdziemy w niej m. in. enigmatyczną atmosferę i wiele zagadek, których rozwiązanie wymaga determinacji i zdolności.

30 stycznia 2024

Gra humorystyczna z obecnie modną grafiką pixel art., ma dzisiaj swoją premierę. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Cosmic Void.

29 stycznia 2024

To niezależna gra przygodowa charakteryzująca się wciągającą narracją, dochodzeniami i otwartymi pytaniami. Nie prowadzi gracza za rękę, co sprawia, że ​​śledztwo i dedukcje są jeszcze...