Beyond: Dwie Dusze – Małgorzata Socha w dubbingu

17 kwietnia 2013 Annica 35

Choć premiera gry Beyond: Dwie Dusze (w oryginale Beyond: Two Souls) była już kilka razy przekładana, można się spodziewać, że jednak październik 2013 będzie terminem ostatecznym. Wiadomo bowiem już, że trwają prace nad polskim dubbingiem. Głosem głównej bohaterki, Jodie Holmes, odtwarzanej w grze przez Ellen Page, będzie polska aktorka Małgorzata Socha. Dziś pojawił się filmik dotyczący tego dubbingu, który można obejrzeć poniżej.

Dowiadujemy się jeszcze kilku szczegółów dotyczących gry, które zdradza Małgorzata Socha. W grze Quantic Dream (twórców takich gier jak Fahrenheit czy Heavy Rain) pojawią się elementy nadprzyrodzone. David Cage, autor scenariusza powyższych gier, mówił w wywiadach, że gra ta jest inspirowana przez wydarzenia z jego życia prywatnego. O ile to zostanie ojcem wpłynęło na powstanie gry Heavy Rain, tutaj autor chciał wyjaśnić sobie śmierć bliskiej osoby, sięgając zjawisk paranormalnych.

Gra wyjdzie na konsolę Playstation 3 prawdopodobnie w październiku tego roku. Podyskutować o niej można na naszym forum tutaj.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JvPxTcbf0d8[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.