Black Friday w sklepie IQ Publishing – tego jeszcze nie było!

28 listopada 2014 Adam_OK 25

iq.publishing.logo Czy wiecie to co jest Czarny Piątek? Nie? A kojarzycie Święto Dziękczynienia? Zapewne tak, znacie je z wielu amerykańskich filmów i seriali. W dużym skrócie – w czwarty czwartek listopada amerykańskie indyki mają Armageddon, bo razem z plackiem dyniowym masowo lądują na stołach. A co jest po tym święcie? Piątek, a dokładniej Czarny Piątek, czyli dzień, w którym Amerykanie masowo szturmują sklepy, bo te robią mega przeceny. I choć (na szczęście!) nikt nie wpadł na pomysł, aby przenieść Święto Dziękczynienia do Polski, to firma IQ Publishing postanowiła przenieść Czarny Piątek. Z tej okazji w swoim sklepie internetowym zorganizowała mega wyprzedaże. Wśród produktów w niższych cenach są przygodówki, zarówno te nowsze (np. Moebius, Shadows on the Vatican, Face Noir), jak i te starsze (większość tytułów wchodzących w skład oryginalnego The Adventure Collection). Co więcej, Czarny Piątek trwać będzie trzy dni, a nie jeden, bo promocja kończy się w niedzielę o północy. Po szczegóły zapraszam tutaj . Ja zamierzam z tej okazji skorzystać, a Wy?

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...