Black Friday w sklepie IQ Publishing – tego jeszcze nie było!

28 listopada 2014 Adam_OK 39

iq.publishing.logo Czy wiecie to co jest Czarny Piątek? Nie? A kojarzycie Święto Dziękczynienia? Zapewne tak, znacie je z wielu amerykańskich filmów i seriali. W dużym skrócie – w czwarty czwartek listopada amerykańskie indyki mają Armageddon, bo razem z plackiem dyniowym masowo lądują na stołach. A co jest po tym święcie? Piątek, a dokładniej Czarny Piątek, czyli dzień, w którym Amerykanie masowo szturmują sklepy, bo te robią mega przeceny. I choć (na szczęście!) nikt nie wpadł na pomysł, aby przenieść Święto Dziękczynienia do Polski, to firma IQ Publishing postanowiła przenieść Czarny Piątek. Z tej okazji w swoim sklepie internetowym zorganizowała mega wyprzedaże. Wśród produktów w niższych cenach są przygodówki, zarówno te nowsze (np. Moebius, Shadows on the Vatican, Face Noir), jak i te starsze (większość tytułów wchodzących w skład oryginalnego The Adventure Collection). Co więcej, Czarny Piątek trwać będzie trzy dni, a nie jeden, bo promocja kończy się w niedzielę o północy. Po szczegóły zapraszam tutaj . Ja zamierzam z tej okazji skorzystać, a Wy?

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...