Black Island na Steam już dostępne

17 października 2015 Adam_OK 74

black island Od paru dni na Steamie jest dostępna produkcja firmy Helsinki Noir zatytułowana „Black Island”. Jest to klasyczna przygodówka wykorzystująca technikę FMV (w cut-scenkach) oraz widok pierwszoosobowy podczas rozgrywki. Według dostępnych informacji wcielimy się w człowieka, który budzi się z wielkim bólem głowy i amnezją. Znajduje się on na tajemniczej wyspie, a jego główny cel to przetrwanie. W tym celu będzie trzeba zbierać różne przedmioty i właściwie je wykorzystywać oraz rozwiązać kilka zagadek. Twórcy obiecują też dreszczyk emocji oraz kolejne części w przyszłości (jak podają ci, co już zagrali jest to pierwszy epizod gry z planowanych czterech). Niestety, gra jest przez to bardzo krótka (godzina – półtorej rozgrywki), a kosztuje blisko 7 euro. Czy warto zdecydujcie sami, może pomoże wam w tej decyzji wizyta na stronie gry w serwisie Steam , gdzie znajdują się m.in. obrazki i filmiki z tej produkcji.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...