Black Mirror – nieoficjalna łatka poprawiająca spolszczenie

5 czerwca 2012 Urszula 28

Niektórzy z Was z pewnością pamiętają doskonałą przygodówkę Black Mirror, która ukazała się na rodzimym rynku w 2005 roku. Jej polonizacja pozostawiała wiele do życzenia i skutecznie odbierała radość z gry. Nasz redakcyjny kolega, twig, poprawił wiele błędów, które zawarte były w przetłumaczonym tekście. Możecie zapoznać się z ideą, która przyświecała autorowi prac i pobrać łatkę poprawiającą spolszczenie z naszego forum (w tekście znajdziecie również opis instalacji).

Link do łatki poprawiającej spolszczenie Black Mirror.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


14 kwietnia 2022

Po długiej fazie testów, tłumaczenie drugiego aktu Broken Age ujrzało światło dzienne. Można je pobrać ze strony grajpopolsku.

27 lipca 2021

Studio The Brotherhood w swoich produkcjach przyjęło charakterystyczny, unikatowy w dzisiejszych czasach, styl graficzny. Chodzi dokładniej o izometryczny widok, który mieliśmy dawno temu okazję oglądać...

7 kwietnia 2021

Na serwisie Graj po Polsku pojawiło się właśnie fanowskie spolszczenie gry The Walking Dead: The Final Season! Spolszczenie można pobrać STĄD.

27 marca 2021

Ostatni odcinek 2 sezony gry Sam & Max - Co słychać, diabełku? (What's New, Beelzebub?) wreszcie ujrzał światło dzienne. Na razie w wersji bez spolszczonych...