Bolt Riley: A Reggae Adventure Game

9 sierpnia 2014 adventurka 45

Na Kickstarterze kończy się druga, tym razem udana, kwesta na rzecz Bolt Riley: A Reggae Adventure Game. Jednocześnie gra startuje w programie Steam GreenLight.

Bolt Riley: A Reggae Adventure Game to składającą się z trzech epizodów dwuwymiarowa przygodówka, w której wcielimy się w postać Bolta Rileya, biednego chłopaka z Trenchtown na Jamajce. Razem z Boltem przejdziemy drogę pełną problemów, odkrywania siebie, miłości, przyjaźni i inspiracji, by w końcu zarazić się pasją do reggae i stać się znaną na całym świecie gwiazdą muzyki.

Autorzy planują wprowadzić do gry coś w rodzaju drugiego ekwipunku, w którym znajdą się umiejętności, które bohater zdobędzie  podczas swoich podróży. Ma to działać podobnie jak czary w późniejszych częściach serii Quest for Glory. (info: Vicek)

[youtube]uWhMwq9e6UU[/youtube]

Demo alfa do pobrania / Wątek gry na forum.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.