Botanicula w Humble Bundle

20 kwietnia 2012 Marek 43

Humble Bundle logo

Jeszcze przez 13 dni można nabyć Botaniculę, nową grę twórców Machinarium i Samorostów, w Humble Bundle. Humble Bundle (w wolnym tłumaczeniu Skromna Paczka) to akcja, w której można zakupić elektroniczne wersje gier (często wraz z dodatkami), które pozbawione są jakichkolwiek utrudniających życie zabezpieczeń. Niezwykłe jest to, że sami ustalamy cenę! Tylko od naszej hojności zależy, czy zapłacimy 1 cent, czy 100 dolarów. Mamy też wpływ na to, jak nasze pieniądze zostaną podzielone między twórców gier, załogę organizującą Skromną Paczkę i organizacje charytatywne. Organizacje charytatywne? Tak! Skromne Paczki wspierają różnego rodzaju akcje charytatywne. Kupując obecną Paczkę, możemy wesprzeć World Land Trust, który zajmuje się ratowaniem lasów deszczowych.

Więcej informacji w rozwinięciu.

Podsumujmy. Za „co łaska” dostajemy elektroniczne wersje bez DRM (spokojnie, DRM jest niedobre – cieszymy się, że go tam nie ma) gier Botanicula, Machinarium oraz Samorost 2. Do każdej gry dołączona jest również ścieżka dźwiękowa! Wszystkich ucieszy pewnie fakt, że Botanicula dostępna w Skromnej Paczce została spolszczona! Co prawda tekstu poza interfejsem praktycznie w grze nie ma, ale polski język cieszy w każdej grze – tym bardziej w tak niezwykłej jak Botanicula.

Jeżeli zapłacimy 5 dolarów (lub więcej), to dostaniemy również kody do Steama, które pozwolą przypiąć gry do steamowego konta.

Po zapłaceniu sumy większej niż średnia wpłat w danej chwili (obecnie wynosi ona 8,77$) dostaniemy dodatkowo film animowany Kooky oraz grę Windosill (demo online).

Po dokonaniu wpłaty, otrzymamy wiadomość na podany adres e-mail zawierającą link do strony, z której można pobrać wszystkie gry i dodatki. Warto zachować tę wiadomość, bo link jest ważny bezterminowo i można z niego skorzystać w każdej chwili.

Zachęcamy do skorzystania ze Skromnej Paczki (link: http://www.humblebundle.com) – warto!

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.