Botanicula w Humble Bundle

20 kwietnia 2012 Marek 11

Humble Bundle logo

Jeszcze przez 13 dni można nabyć Botaniculę, nową grę twórców Machinarium i Samorostów, w Humble Bundle. Humble Bundle (w wolnym tłumaczeniu Skromna Paczka) to akcja, w której można zakupić elektroniczne wersje gier (często wraz z dodatkami), które pozbawione są jakichkolwiek utrudniających życie zabezpieczeń. Niezwykłe jest to, że sami ustalamy cenę! Tylko od naszej hojności zależy, czy zapłacimy 1 cent, czy 100 dolarów. Mamy też wpływ na to, jak nasze pieniądze zostaną podzielone między twórców gier, załogę organizującą Skromną Paczkę i organizacje charytatywne. Organizacje charytatywne? Tak! Skromne Paczki wspierają różnego rodzaju akcje charytatywne. Kupując obecną Paczkę, możemy wesprzeć World Land Trust, który zajmuje się ratowaniem lasów deszczowych.

Więcej informacji w rozwinięciu.

Podsumujmy. Za „co łaska” dostajemy elektroniczne wersje bez DRM (spokojnie, DRM jest niedobre – cieszymy się, że go tam nie ma) gier Botanicula, Machinarium oraz Samorost 2. Do każdej gry dołączona jest również ścieżka dźwiękowa! Wszystkich ucieszy pewnie fakt, że Botanicula dostępna w Skromnej Paczce została spolszczona! Co prawda tekstu poza interfejsem praktycznie w grze nie ma, ale polski język cieszy w każdej grze – tym bardziej w tak niezwykłej jak Botanicula.

Jeżeli zapłacimy 5 dolarów (lub więcej), to dostaniemy również kody do Steama, które pozwolą przypiąć gry do steamowego konta.

Po zapłaceniu sumy większej niż średnia wpłat w danej chwili (obecnie wynosi ona 8,77$) dostaniemy dodatkowo film animowany Kooky oraz grę Windosill (demo online).

Po dokonaniu wpłaty, otrzymamy wiadomość na podany adres e-mail zawierającą link do strony, z której można pobrać wszystkie gry i dodatki. Warto zachować tę wiadomość, bo link jest ważny bezterminowo i można z niego skorzystać w każdej chwili.

Zachęcamy do skorzystania ze Skromnej Paczki (link: http://www.humblebundle.com) – warto!

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


8 grudnia 2021

Dokładnie za 2 dni miała odbyć się premiera wyczekiwanej kontynuacji przygód Kate Walker w przygodówce Syberia: The World Before. Microids zdecydowało się jednak przełożyć publikację...

30 listopada 2021

Niemałe zdziwienie musiały przeżyć osoby, które wyczekiwały premiery niewielkiej, polskiej przygodówki Futurust. Ta ustalona została na dzień dzisiejszy i niemal wszystko się zgadza. Data opublikowania...

29 listopada 2021

Gry przygodowe to idealne medium do promocji sztuki, kultury czy historii. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat doczekaliśmy kilku tego typu projektów finansowanych z rządowych funduszy...

15 października 2021

Epizodyczna przygodówka z argentyńskiego studia 3f Interactive doczekała się recenzji, którą możesz przeczytać tutaj.