Broken Age ? pierwszy trailer

28 marca 2013 Urszula 69

Broken Age logoWszyscy zainteresowani Broken Age – nową przygodówką studia Double Fine – z pewnością ucieszą się z tego, że w sieci udostępniono pierwszy filmik reklamujący tę grę. Co prawda zbiórka na kickstarterze zakończyła się już jakiś czas temu, ale nadal można wesprzeć finansowo twórców i złożyć zamówienie przedpremierowe na oficjalnej stronie gry.

Za 15 dolarów dostaniecie grę bez DRM-ów na PC, Linuksa i Maka oraz dostęp do wersji beta. Składając zamówienie za 30 dolarów, dostaniecie grę oraz dostęp do specjalnego, zamkniętego forum poświęconemu procesowi tworzenia gry.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BWM4R5JsakE[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.