Broken Sword V – twórcy zapowiedzieli polską wersję!

2 września 2012 Marek 29

Do zakończenia akcji zbierania funduszy na nową część Broken Sworda pozostało jeszcze 19 dni, a fani zdołali już zebrać ponad 360 tysięcy dolarów. Jeszcze tylko „marne” 40 tysięcy i na konto twórców wpłyną fundusze, za które będą mogli sfinansować produkcję Klątwy Węża. Świetną wiadomością dla polskich graczy jest to, że część tych 400 tysięcy dolarów zostanie przeznaczone na przetłumaczenie napisów wyświetlanych w grze na język polski! Wygląda na to, że mamy kolejny powód do niecierpliwego wyglądania daty premiery!

Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć finansowo produkcję Broken Sworda V zapraszamy na jej stronę w serwisie kickstarter.com: klik. Znajdziecie tam najświeższe informację związane z projektem – w tym film promocyjny oraz nowe grafiki.

Zapraszamy również na forum przygodomanii, gdzie możecie podyskutować na temat gry: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...