CD Projekt wyda Dreamfall Chapters

5 marca 2013 Urszula 56

ZoeNa stronie Red Thread Games pojawiła się informacja na temat polskiego wydania Dreamfall Chapters. Twórcy poinformowali fanów, że nawiązali współpracę z firmą CD Projekt, w ramach której ich gra zostanie u nas wydana w pełnej, polskiej wersji językowej równolegle z wersją międzynarodową! Jeżeli nie pojawią się jakieś nieoczekiwane komplikacje, to w listopadzie 2014 roku będziemy mogli cieszyć się Dreamfall Chapters z polskim dubbingiem! CD Projekt był wydawcą poprzednich części Najdłuższej Podróży, jest więc duża szansa na to, że ponownie usłyszymy głosy Edyty Olszówki, Agnieszki Grochowskiej i Jarosława Boberka. Poniżej znajdziecie pierwszy, oficjalny trailer Dreamfall Chapters – jeżeli jeszcze go nie oglądaliście, to zapraszamy!

[youtube]q_SAYD82LMw[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...