CD Projekt wyda Dreamfall Chapters

5 marca 2013 Marek 45

ZoeNa stronie Red Thread Games pojawiła się informacja na temat polskiego wydania Dreamfall Chapters. Twórcy poinformowali fanów, że nawiązali współpracę z firmą CD Projekt, w ramach której ich gra zostanie u nas wydana w pełnej, polskiej wersji językowej równolegle z wersją międzynarodową! Jeżeli nie pojawią się jakieś nieoczekiwane komplikacje, to w listopadzie 2014 roku będziemy mogli cieszyć się Dreamfall Chapters z polskim dubbingiem! CD Projekt był wydawcą poprzednich części Najdłuższej Podróży, jest więc duża szansa na to, że ponownie usłyszymy głosy Edyty Olszówki, Agnieszki Grochowskiej i Jarosława Boberka. Poniżej znajdziecie pierwszy, oficjalny trailer Dreamfall Chapters – jeżeli jeszcze go nie oglądaliście, to zapraszamy!

[youtube]q_SAYD82LMw[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...