Chronique des silencieux – recenzja

1 lutego 2024 Urszula 44

Czy warto więc sięgnąć po „Chronique des Silencieux”? W mojej opinii tak, ale pod pewnymi warunkami. Po pierwsze trzeba znać język angielski na poziomie co najmniej średni plus, a po drugie trzeba lubić gry trudne i takie, które nie przechodzą się same. Jeśli te rzeczy nie są dla was przeszkodą, to otrzymacie produkcję z całkiem niezłą fabułą, wymagającymi zagadkami, dobrą oprawą audio – wizualną i prostym w obsłudze sterowaniem. Owszem, w każdym z tych aspektów można by coś poprawić, ale i tak jest naprawdę dobrze. Zagrajcie, bo warto.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


2 stycznia 2024

Vicek opracował plany twórców gier przygodowych na 2024. Posłuchajcie jego nagrania. https://www.youtube.com/watch?v=zAtzAfV9waQ

7 grudnia 2023

W ostatnim tygodniu Vicek opublikował dwie wideorecenzje, do oglądania których zapraszamy Beyond the Wall - wideorecenzja Conquistadorio - wideorecenzja

18 września 2023

Recenzje tej gry, przygotował dla nas Konrad. Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszamy do czytania, jest dostępna na forum.

30 czerwca 2023

DirkPitt1 napisał recenzję do humorystycznej przygodówki Rock 'n' Roll Will Never Die!. Jakie wrażenia? Sprawdźcie na forum.