Co nowego u twórców Broken Sword?

4 lipca 2012 Urszula 22

Jeszcze w lipcu powinniśmy poznać szczegóły nowej produkcji studia Revolution. Mamy nadzieję, że spełni się marzenie dużej części graczy i ujrzymy po raz kolejny historię Nico i Georga. Jedyną pewną informacją jaką przekazał serwis Edge Online, jest to, że uwzględnając krytykę, jaką odbrał Charles Cecil po dwóch ostatnich częściach sagi, szykuje się ponowny zwrot ku technice 2D.

Z kolei Dave Gibbons, współautor cenionej serii komiksowej 'Watchmen’, zapowiedział w rozmowie z serwisem Eurogamer, że planuje pracować od podstaw z w/w studiem nad stworzeniem nowej, oryginalnej gry przygodowej. Nie zdradzając szczegółów zastrzegł jednak, że nie będzie to historia z Francją, Paryżem czy katakumbami w tle. Prace nad tytułem rozpoczną się wówczas gdy obie strony zakończą swoje bieżące produkcje. Gibbons miał wcześniej duży wkład przy tworzeniu 'Beneath a Steel Sky’, jak również pracował nad grafiką gry i stworzył komiks przy okazji wydania odświeżonej wersji Broken Sword (Director’s Cut).

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...