Co nowego w przygodówkach

20 sierpnia 2013 adventurka 32

memoria.new

amnesia2.new

W najbliższym czasie czekają nas dwa wydarzenia. Na 30 sierpnia Deadalic zapowiada premierę Memorii, kontynuacji znanej nam przygodówki The Dark Eye: Klątwa wron – na razie tylko po niemiecku, za to w różnych edycjach. Zaś 10 września ruszy dystrybucja cyfrowa survival horroru Amnesia: A Machine for Pigs. Co ciekawe, wśród wielu wersji językowych dostępnych dla gry jest także polska.

broken5.new

Revolution Software od półtora roku pracuje nad piatą odsłoną serii Broken Sword i dziś Serpent?s Curse zbliża się do fazy alpha, której osiągnięcie twórcy przewidują na sierpień br. W tym momencie grę będzie już rozpoczynało animowane intro, a sceny głównej ścieżki fabularnej powinny umożliwić dostęp do wszystkich obszarów gry. Sprawnie zadziała menu i system podpowiedzi, choć będzie on jeszcze wymagał zmian kosmetycznych. Zostaną wyeliminowane błędy uniemożliwiające ukończenie gry. We wrześniu zakończą się prace nad angielskim dubbingiem. Premiera gry być może pod koniec 2013 roku!

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.