Cognition – preorder, nowa strona oraz demo

16 października 2012 Marek 22

Na odświeżonej stronie Cognition: An Erica Reed Thriller opublikowano informację o możliwości złożenia przedpremierowego zamówienia na cały sezon gry (4 odcinki). Gracze z Europy mogą tego dokonać w serwisie GamersGate za 19,99 ?. Za tę kwotę dostaniemy dostęp do wszystkich odcinków gry, ścieżki dźwiękowej oraz komiksu przedstawiającego wydarzenia poprzedzające te przedstawione w grze. Nieznane są jeszcze daty premiery poszczególnych części. Data opublikowania pierwszego sezonu ma zostać ujawniona już niebawem.

Dla wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić jak prezentuje się Cognition, twórcy przygotowali demo, które można pobrać z ich strony: klik. Plik ma wielkość 746MB i zawiera fragment pierwszego epizodu. Na stronie gry można również posłuchać 3 utworów ze ścieżki dźwiękowej oraz zobaczyć kilka stron komiksu wprowadzającego do historii przedstawionej w grze: klik.

W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie filmowy trailer pierwszego epizodu gry.
Zapraszamy do obejrzenia trailera oraz do dyskusji na naszym forum: klik

[youtube]X78uMgK41lo[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...