Cognition – preorder, nowa strona oraz demo

16 października 2012 Urszula 32

Na odświeżonej stronie Cognition: An Erica Reed Thriller opublikowano informację o możliwości złożenia przedpremierowego zamówienia na cały sezon gry (4 odcinki). Gracze z Europy mogą tego dokonać w serwisie GamersGate za 19,99 ?. Za tę kwotę dostaniemy dostęp do wszystkich odcinków gry, ścieżki dźwiękowej oraz komiksu przedstawiającego wydarzenia poprzedzające te przedstawione w grze. Nieznane są jeszcze daty premiery poszczególnych części. Data opublikowania pierwszego sezonu ma zostać ujawniona już niebawem.

Dla wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić jak prezentuje się Cognition, twórcy przygotowali demo, które można pobrać z ich strony: klik. Plik ma wielkość 746MB i zawiera fragment pierwszego epizodu. Na stronie gry można również posłuchać 3 utworów ze ścieżki dźwiękowej oraz zobaczyć kilka stron komiksu wprowadzającego do historii przedstawionej w grze: klik.

W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie filmowy trailer pierwszego epizodu gry.
Zapraszamy do obejrzenia trailera oraz do dyskusji na naszym forum: klik

[youtube]X78uMgK41lo[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...