„Cognition” ze wsparciem nie tylko Jane Jensen

10 kwietnia 2012 Urszula 40

Wczoraj Phoenix Online Studios podało na swoim blogu informację o tym, że w pracach nad thrillerem Cognition wsparciem służy nie tylko sama Jane Jensen, jako konsultantka do spraw scenariusza, ale czynny udział w tworzeniu gry bierze również jej rodzina.

Choć za ścieżkę muzyczną odpowiada Austin Haynes (który tworzył utwory na potrzeby wcześniejszej produkcji studia – The Silver Lining), jednakże na soundtracku znajdzie się, jako główna, kompozycja męża Jane Jensen, Roberta Holmesa, zatytułowana „The Taking”. Fragment piosenki mozecie odsłuchać tutaj. Cała ścieżka dźwiękowa ma zostać udostępniona prawdopodobnie z ostatnią częścią produkcji.

Warto nadmienić, że Raleigh Holmes, córka artysty, wykona partie wokalne do tego utworu, ale i również użyczy swojego głosu głównej bohaterce przygodówki, Erice Reed.

„Cognition: An Erica Reed Thriller” na naszym forum.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.