Cradle – nowy gameplay z ukraińskiej przygodówki w klimatach SF

16 lipca 2013 Marek 28

Logo przygodówki CradleO Cradle – grze ukraińskiego, niezależnego studia Flying Cafe for Semianimal – pisaliśmy na naszym forum na początku zeszłego roku. Gra miała mieć premierę w drugim kwartale 2012 roku, ale z powodu problemów ze znalezieniem wydawcy tak się nie stało. Na szczęście twórcy nie porzucili tego projektu i nadal nad nim pracują. Dowodem na to jest opublikowany dzisiaj drugi już film przedstawiający grę w akcji. Zobaczyć można na nim projekty postaci, mini-gry oraz posłuchać nowego utworu muzycznego.

Data wydania Cradle jest w tej chwili niestety nieznana. Trzymamy kciuki za szybką premierę, a Was zapraszamy do oglądania materiału filmowego. W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie również pierwszy trailer na wypadek, gdybyście go jeszcze nie widzieli.

[youtube]2aFjdYxoCfs[/youtube]

[youtube]LbaLPrxdeHw[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...