Cradle – nowy gameplay z ukraińskiej przygodówki w klimatach SF

16 lipca 2013 Urszula 40

Logo przygodówki CradleO Cradle – grze ukraińskiego, niezależnego studia Flying Cafe for Semianimal – pisaliśmy na naszym forum na początku zeszłego roku. Gra miała mieć premierę w drugim kwartale 2012 roku, ale z powodu problemów ze znalezieniem wydawcy tak się nie stało. Na szczęście twórcy nie porzucili tego projektu i nadal nad nim pracują. Dowodem na to jest opublikowany dzisiaj drugi już film przedstawiający grę w akcji. Zobaczyć można na nim projekty postaci, mini-gry oraz posłuchać nowego utworu muzycznego.

Data wydania Cradle jest w tej chwili niestety nieznana. Trzymamy kciuki za szybką premierę, a Was zapraszamy do oglądania materiału filmowego. W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie również pierwszy trailer na wypadek, gdybyście go jeszcze nie widzieli.

[youtube]2aFjdYxoCfs[/youtube]

[youtube]LbaLPrxdeHw[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...