Crazy Bloody Robots – wspólny projekt Pendulo i Revolution

28 stycznia 2014 Marek 124

Crazy Bloody Robots logoHiszpańskie studio Pendulo (seria Runaway, The Next Big Thing, Yesterday) i brytyjskie studio Revolution (seria Broken Sword, Lure of the Temptress, Beneath a Steel Sky) nawiązały współpracę i tworzą razem nową grę przygodową – Crazy Bloody Robots. Będzie to klasyczna przygodówka point’n’click z pięknymi tłami stworzonymi w stylu charakterystycznym dla Pendulo. Nie ujawniono szczegółów dotyczących gry. W tej chwili wiemy tylko, że przeniesiemy się do świata, w którym obok siebie żyją ludzie i antropomorficzne zwierzęta, a władzę nad wszystkimi posiadają szalone roboty.

Na facebookowej stronie gry udostępniono kilka grafik, na których podziwiać można styl, w jakim stworzona zostanie gra. Co prawda są to szkice koncepcyjne, ale jak twierdzą twórcy, nie odbiegają one zbytnio od tego, co zobaczymy w grze. Grafiki te znajdziecie również w rozwinięciu tego wpisu. Nie znamy nawet przybliżonej daty premiery – wiemy za to, że planowana jest publiczna zbiórka funduszy na Kickstarterze.

Zapraszamy do oglądania oraz do dyskusji na naszym forum: klik.

Crazy Bloody Robots - szkic postaci

Crazy Bloody Robots - szkic postaci Crazy Bloody Robots - szkic postaci

Crazy Bloody Robots Crazy Bloody Robots Crazy Bloody Robots

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...