Czekajac na Last Crown

2 sierpnia 2014 adventurka 37

crown.games.logoFani cyklu The Crown Games Jonathana Boakesa mogą zacierać ręce. Producent zdradza na Facebooku, że The Last Crown: Blackenrock powinna zostać opublikowana przed końcem bieżącego roku i pojawi się w sprzedaży między innymi na Steamie. Przypominamy, że w chwili obecnej na tej platformie dostępna jest poprzednia odsłona cyklu, zatytułowana The Lost Crown (tylko angielska i niemiecka wersja językowa).

W międzyczasie zapraszamy na blog Jonathana Boakesa, na którym autor relacjonuje postępy i notuje swoje rozważania, oraz na zarejestrowany przez niego koncert dzwonów w Talland Church w Kornwalii (jedna z lokacji cyku koronnego Boakesa).

[youtube]mG0705xOWZ0[/youtube]

Zobacz wątek na forum

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...