Czwarty epizod Gry o Tron już wkrótce

19 maja 2015 Urszula 21

gameofthrones.coverStudio Telltale Games poinformowało, że Sons of Winter – czwarty epizod przygodówki Game of Thrones ukaże się “wkrótce” na wszystkich docelowych platformach (PC, konsole PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One oraz systemy Android i iOS).Nie jest podana konkretna data, ale z doniesień można przypuszczać, że będzie to około 26.05. Niewiele wiadomo, co w kolejnym epizodzie czeka na gracza, ale wiadomo, że odwiedzi Królewską Przystań, niewolnicze miasto Meereen czy obszar za Wielkim Murem.

TTG_GoT_SOW_Promo

334881121

 

Zapraszamy do tematu na forum.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...