Daedalic zapowiada Memorię – kontynuację Klątwy Wron

18 marca 2013 Marek 40

Logo przygodówki MemoriaDaedalic Entertainment zapowiedziało właśnie Memorię – kontynuację przygodówki The Dark Eye: Chains of Satinav (znanej w Polsce jako Klątwa Wron). Głównym bohaterem Memorii będzie Geron – bohater poprzedniej części. Gra opowiadać będzie historię księżniczki Sadji pochodzącej z krainy Fasar, która zawędrowała na Pustynię Gorian, aby w walce z demonami zyskać sławę najwspanialszego bohatera wszech czasów. Niestety plan księżniczki się nie powiódł i słuch po niej zaginął. Pół wieku później Geron spotyka w lesie Fahi – kupca, który oferuje mu pomoc w uratowaniu ukochanej Nurii. Młody łapacz ptaków zgadza się wyruszyć w podróż, która zmieni jego życie oraz zagrozi całej Aventurii.

Premiera Memorii zaplanowana została na trzeci kwartał tego roku.

Memoria

Memoria

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...