Darkside detective: a fumble in the dark – nowy trailer

19 listopada 2020 monttsserat 152

Twórcy zapowiedzieli przesunięcie premiery Darkside detective: a fumble in the dark, a na otarcie łez sprezentowali nowy zwiastun gry.

Twin Lakes to przeklęte miasto. No może to za duzo powiedziane, ale jest gdzieś tak pośrodku. Na tyle, że stanowi pewien kłopot, ale na szczęście w tym momencie wkraczają detektyw McQueen i jego pomocnik Dooley. Panowie stanowią duet, którego zadaniem jest badanie wielu dziwnych, często paranormalnych i nieodmiennie paradoksalnych wydarzeń w mieście.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.