’Day One’ – pierwsze szczegóły

4 lipca 2012 Urszula 39

Wraz z premierą platformy GamesPlanet Lab, poznaliśmy kilka szczegółów, będącej w produkcji, gry ’Day One’, która w najbliższym czasie będzie zabiegać tą drogą o wsparcie finansowe społeczności graczy. Pendulo Studios postawiło na stworzenie czarnej komedii, śmiesznej i poważnej za razem, opowiadającej historię człowieka, który stał się częścią tajemniczego spisku. Ethan, główny protaginista, to młody dziennikarz, który od swojego lekarza dowiaduje się, że cierpi na śmiertelną chorobę. Zanim skończy się dzień będzie martwy. Po powrocie do domu znajduje kapsułkę a przy niej notatkę: 'To utrzyma Cię przy życiu przez kolejne 24 godziny. Przyjedź do Paryża po więcej”.

Hiszpańscy twórcy zauważają, że po 18 latach, które minęły od założenia studia, przyszedł czas by zwrócić uwagę odbiorców na bardziej dojrzałe i poważne tematy.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...