’Day One’ – pierwsze szczegóły

4 lipca 2012 Urszula 29

Wraz z premierą platformy GamesPlanet Lab, poznaliśmy kilka szczegółów, będącej w produkcji, gry ’Day One’, która w najbliższym czasie będzie zabiegać tą drogą o wsparcie finansowe społeczności graczy. Pendulo Studios postawiło na stworzenie czarnej komedii, śmiesznej i poważnej za razem, opowiadającej historię człowieka, który stał się częścią tajemniczego spisku. Ethan, główny protaginista, to młody dziennikarz, który od swojego lekarza dowiaduje się, że cierpi na śmiertelną chorobę. Zanim skończy się dzień będzie martwy. Po powrocie do domu znajduje kapsułkę a przy niej notatkę: 'To utrzyma Cię przy życiu przez kolejne 24 godziny. Przyjedź do Paryża po więcej”.

Hiszpańscy twórcy zauważają, że po 18 latach, które minęły od założenia studia, przyszedł czas by zwrócić uwagę odbiorców na bardziej dojrzałe i poważne tematy.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.