Dean Forge – Lumber Island: That Special Place – premiera za nami

8 października 2015 ZenekZombie 52

1 października do dystrybucji na Steam trafił psychodeliczny horror przygodowy studia Dean Forge – Lumber Island: That Special Place.

W latach 70., Lumber Island była znana z eksportu drewna najwyższej jakości. Wielu rzemieślników osobiście przybywało na wyspę, by zdobyć cenny materiał. Wyspa kwitła, czerpiąc fundusze z turystyki oraz przemysłu. Czasy zmieniły się, gdy na wyspie odkryto złoża ropy. Mieszkańcy zostali zmuszeni do przesiedlenia się, a cenne drzewa zostały wykarczowane. Po wydobyciu ostatniej kropelki ropy wyspę opuszczono.

Budzisz się w szlupie ratunkowej u wybrzeży Lumber Island. Ostatnią rzeczą jaką pamiętasz jest impreza na jachcie.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.