Demo Botaniculi – do zagrania w przeglądarce!

16 czerwca 2012 Marek 168

O Botaniculi – niezwykłej grze przygodowej od twórców Machinarium i Samorostów – pisaliśmy już wielokrotnie. Dziś nadarza się kolejna okazja. Studio Amanita Design  udostępniło na swojej stronie demo Botaniculi – nie trzeba niczego pobierać! Do zagrania wystarczy przeglądarka obsługująca Flash (czyli właściwie każda). Jeżeli ktoś nie grał jeszcze w Botaniculę lub nie był przekonany, czy warto ją kupić, to powinien spróbować czym smakuje ta niesamowita, czeska gra.

Demo dostępne jest na stronie http://botanicula.net/

Grę w Polsce wydała firma CD Projekt – pudełkowe wydanie (z bardzo ciekawą okładką wykonaną w technice 3D) można nabyć w wielu popularnych sklepach za niecałe 40 złotych. Jeżeli jesteście fanami wydań elektronicznych, to możecie ją kupić za 10$ w sklepie twórców (http://botanicula.net/buy-botanicula.html) lub na gog-u (http://www.gog.com/en/gamecard/botanicula).

Zapraszamy również wszystkich do zapoznania się z recenzją, którą na naszym forum opublikowała Urszula: klik, oraz z podzieleniem się wrażeniami z gry w temacie z oceną: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...