Demo Botaniculi – do zagrania w przeglądarce!

16 czerwca 2012 Urszula 233

O Botaniculi – niezwykłej grze przygodowej od twórców Machinarium i Samorostów – pisaliśmy już wielokrotnie. Dziś nadarza się kolejna okazja. Studio Amanita Design  udostępniło na swojej stronie demo Botaniculi – nie trzeba niczego pobierać! Do zagrania wystarczy przeglądarka obsługująca Flash (czyli właściwie każda). Jeżeli ktoś nie grał jeszcze w Botaniculę lub nie był przekonany, czy warto ją kupić, to powinien spróbować czym smakuje ta niesamowita, czeska gra.

Demo dostępne jest na stronie http://botanicula.net/

Grę w Polsce wydała firma CD Projekt – pudełkowe wydanie (z bardzo ciekawą okładką wykonaną w technice 3D) można nabyć w wielu popularnych sklepach za niecałe 40 złotych. Jeżeli jesteście fanami wydań elektronicznych, to możecie ją kupić za 10$ w sklepie twórców (http://botanicula.net/buy-botanicula.html) lub na gog-u (http://www.gog.com/en/gamecard/botanicula).

Zapraszamy również wszystkich do zapoznania się z recenzją, którą na naszym forum opublikowała Urszula: klik, oraz z podzieleniem się wrażeniami z gry w temacie z oceną: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...