Demo i przedsprzedaż przygodówki Moebius: Empire Rising

27 marca 2014 Urszula 33

Moebius: Empire RisingNa oficjalnej stronie przygodówki Moebius: Empire Rising ruszyła właśnie przedsprzedaż. Za 23,99 $ (jest to cena obniżona o 20%) otrzymamy elektroniczne wydanie gry w języku angielskim oraz ścieżkę dźwiękową. Zamówienie można złożyć tutaj: klik. Premiera gry została zaplanowana na 15 kwietnia.

W decyzji o kupnie pomóc może demo gry. Plik o wielkości 960 MB pobierzecie tutaj: klik.

Moebius: Empire Rising to pierwsza część z najnowszej serii paranormalnych przygodówek Jane Jensen. Głównym bohaterem gry jest Malachi Rector, genialny antykwariusz i historyk z detektywistycznym zacięciem oraz fotograficzną pamięcią. Malachi zostaje zatrudniony przez tajną organizację rządową w celu zbadania serii pozornie niezwiązanych ze sobą wydarzeń, z których pierwszym jest sprawa zabójstwa młodej kobiety. Podczas przygody odwiedzimy m.in. Kair, Wenecję i Zurych.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...