Demo Primordii

28 listopada 2012 Marek 40

Od wczoraj na oficjalnej stronie Primordii dostępne jest demo gry: klik. Plik waży 769MB. Wersja demonstracyjna obejmuje początek gry, w którym poznajemy Horatia i jego towarzysza Crispina oraz powód, dla którego wyruszają oni w podróż, której przebieg poznamy w pełnej wersji gry.

Gra trafi do sprzedaży 5 grudnia. Tymczasem złożyć można zamówienie przedpremierowe – pisaliśmy o tym w tym wpisie: klik. Jeżeli chcecie, aby Primordia trafiła na platformę Steam, to możecie zagłosować na nią w programie Steam Greenlight: klik.

Zapraszamy do podzielenia się wrażeniami z dema na naszym forum: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.