Demo technologiczne XING: The Land Beyond

26 marca 2013 Urszula 29

XING logoStudio White Lotus Interactive udostępniło na swojej stronie demo technologiczne tworzonej przez siebie przygodówki XING: The Land Beyond. Demo ma wielkość 491 MB i pozwala na zwiedzenie części krainy XING oraz zabawę niezwykłymi mocami wpływającymi na otoczenie – w demie nie znajdziemy żadnych zagadek.

Twórcy uprzedzają, że jest to demo technologiczne i może się zdarzyć, że nie zadziała na niektórych komputerach. Jednak jeśli za pierwszym razem program się nie uruchomi, nie należy od razu się poddawać – możliwe, że kolejna próba uruchomienia zakończy się powodzeniem. Niezależnie od tego, czy demo u was zadziała, czy też nie, twórcy zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie, która pozwoli im na wyeliminowanie błędów technicznych. Ankietę znajdziecie w tym miejscu: klik.

Wciąż trwa zbiórka pieniędzy na dofinansowanie projektu – do jej zakończenia pozostało jeszcze 5 dni. Zakładany cel został już osiągnięty, jednak jeśli chcecie wspomóc XING, możecie to zrobić na tej stronie: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...