Dobra wiadomość dla fanów gry J.U.L.I.A.: Among the Stars

18 stycznia 2015 Adam_OK 22

julia.ee.cover Podobała Wam się gra J.U.L.I.A.: Among the Stars? Mnie bardzo, dlatego, ucieszyłem się z informacji zamieszczonej dziś na naszym forum . Wynika z niej, że będzie można odwiedzić po raz kolejny uniwesrum stworzone przez CBE Software. Dowiemy się wówczas m.in. co tak naprawdę oznacza skrót J.U.L.I.A. oraz dowiemy się, dlaczego Rachel tak długo była zahibernowana. A wszystko to i wiele więcej dzięki przeniesieniu m.in. na PC, Linuxa i Maca gry J.U.L.I.A. :Untold. Więcej o tym projekcie możecie dowiedzieć się tutaj .

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...