Dracula 4 i 5 z polskimi napisami

3 maja 2014 Urszula 28

logoOd jutra, dzięki WIAParker, będzie dostępna  polonizacja do dwóch przygodówek z serii Dracula, a mianowicie do Dracula 4: The shadow of the dragon oraz Dracula 5: The blood legacy. W procesie tworzenia spolszczenia brał udział jeden z naszych użytkowników, Zagadka.

Gra od Koalabs Studio opowiada o losach młodej konserwatorki sztuki – Ellen Cross, która zostaje wysłana do Budapesztu, gdzie podczas aukcji pojawił się pewien obraz. Nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie fakt, że kilka miesięcy wcześniej zaginął on podczas katastrofy statku, na którym był przewożony wraz z innymi artefaktami.  Zadaniem bohaterki będzie zbadanie sytuacji na miejscu. Misja ta doprowadzi do jej spotkania z Draculą.

Łatkę polonizującą będzie można pobrać tutaj. Autorom polonizacji serdecznie dziękujemy, a wszystkich zapraszamy do pobrania łatki i zagrania w kolejne przygody z Draculą w tle. Zapraszam również do działu na forum, gdzie dostępne są materiały do wszystkich gier z cyklu Dracula.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


14 kwietnia 2022

Po długiej fazie testów, tłumaczenie drugiego aktu Broken Age ujrzało światło dzienne. Można je pobrać ze strony grajpopolsku.

27 lipca 2021

Studio The Brotherhood w swoich produkcjach przyjęło charakterystyczny, unikatowy w dzisiejszych czasach, styl graficzny. Chodzi dokładniej o izometryczny widok, który mieliśmy dawno temu okazję oglądać...

7 kwietnia 2021

Na serwisie Graj po Polsku pojawiło się właśnie fanowskie spolszczenie gry The Walking Dead: The Final Season! Spolszczenie można pobrać STĄD.

27 marca 2021

Ostatni odcinek 2 sezony gry Sam & Max - Co słychać, diabełku? (What's New, Beelzebub?) wreszcie ujrzał światło dzienne. Na razie w wersji bez spolszczonych...