Dracula 4: the shadow of the dragon – solucja

16 lipca 2013 Urszula 19

Dzięki Urszuli  zawitał do nas poradnik do gry  Dracula4. Możecie się nim posłużyć, gdy staniecie przed dylematem, co robić dalej, w tym miejscu klik . Zapraszamy do dzielenia się  waszą opinią na temat tej gry tutaj . Gra jest nowa, więc będziecie jednymi z pierwszych, którzy ją ocenią.

Przypomnę, że tym razem pokierujemy młodą konserwator dzieł sztuki, Ellen Cross. Na zlecenie New York Metropolitan Museum wyruszymy do Budapesztu, aby potwierdzić autentyczność bezcennego obrazu, który nieoczekiwanie pojawił się w jednym z domów aukcyjnych po tym, jak wcześniej przepadł wraz z pokaźną kolekcją podczas sztormu na morzu. Oczywiście obraz powiązany będzie z hrabią Władem Palownikiem, a proste z pozoru zlecenie przerodzi się w podróż po świecie ? zwiedzimy Turcję, Węgry, Anglię i Stany Zjednoczone.

The Shadow of the Dragon nie łączy się fabularnie z poprzednimi grami z serii, choć mechanika zabawy pozostała niezmieniona. Tak jak w poprzednich grach o Drakuli akcję obserwować będziemy oczami kierowanej przez nas postaci, a interakcję z trójwymiarowym otoczeniem zapewni znajomy fanom przygodówek mechanizm point?n’click. Twórcy udostępnili graczom dwa tryby gry: niewymagający, który powstał z myślą o początkujących, oraz zaawansowany dla tych, którzy liczą na ciekawe i trudne wyzwania. Gra można kupić w wersji na system Windows (np. tu: klik za 15,30 ?) lub Mac OS (np. tu: klik za 9,99 $).

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


30 stycznia 2022

Jesli napotkacie problem, zaglądnijcie do poradnika.     

23 grudnia 2021

Na forum jest dostępny poradnik do gry. Zaznaczone są w tekście wszystkie osiągnięcia. 

18 listopada 2021

Na forum został opublikowany poradnik do gry. Jeśli masz problem sprawdź naszą solucję.

23 lipca 2021

Heal to świetna, ale krótka przygodówka z ważnym przesłaniem, a na forum jest dostępny do niej poradnik.