Dystrybucja cyfrowa gier w Polsce i na świecie – wyniki badań

2 września 2014 Adam_OK 32

Opublikowano niedawno wyniki badań dotyczących tego, jakie gry wolą klienci – w pudełkach, czy w wersji cyfrowej. O ile trend światowy pokazuje, że edycje „bezpudełkowe” są kupowane przez zdecydowaną większość graczy, o tyle w Polsce jest odwrotnie. Co więcej, większość z nas woli edycje bogatsze niż zwykłe, budżetowe pudełko, co przekłada się również na wydatki – około 7 na 10 graczy kupuje gry za minimum 50 złotych. Szczegółowe wyniki badań można zobaczyć tutaj:

infografika Gry w pudelkach czy w dystrybucji sieciowej

 

A Wy? Wolicie pudełka, czy też edycje cyfrowe? Swoje zdanie możecie wyrazić na naszym forum.

Zobacz temat na forum

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...