Producent: Blazing Griffin
Wydawca: Microids
Wydawca w Polsce:
Data premiery: 27 września 2021
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: napisy
Platforma: PC, Nintendo, PlayStation, Xbox,
Ograniczenia wiekowe: 7+
Styl graficzny: grafika 2D, trzecioosobowa (TPP),
Sterowanie: myszka,

Opis gry:

Przygodówka ze szkockiego studia Blazing Griffin. Gra zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej na Windowsa (Steam), a dzień później ukazała się w wersjach konsolowych (Xbox, PlayStation, Nintendo Switch).

Na początku swojej kariery detektywa Herkules Poirot zostaje zaproszony przez wpływową rodzinę Van den Bosch na przyjęcie zorganizowane z okazji ogłoszenia zaręczyn córki. Napięcie wśród gości wzmaga burza śnieżna, która zatrzymuje wszystkich w posiadłości Boschów, a wkrótce potem jeden z gości zostaje zamordowany.

Poirot znajduje się we właściwym miejscu o właściwej porze i natychmiast rozpoczyna dochodzenie. Jakie tajemnice i niebezpieczne sekrety uda mu się odkryć?

Wciel się w postać młodego Herkulesa Poirota, który dopiero rozpoczyna karierę detektywa. Wraz z nim rozwiąż skomplikowaną sprawę morderstwa, w której każdy ma coś do ukrycia.

Wypytuj wszystkich podejrzanych, wydobądź z nich informacje tak, by się nie zorientowali i odnotuj wszystkie podejrzane zachowania.

Przeszukaj luksusowy dom pełen ukrytych tajemnic. Tu nie tylko postać mordercy jest zagadką. Użyj swojego talentu dedukcji, aby połączyć wskazówki na mapie myśli. (opis wydawcy)