Producent: Blazing Griffin
Wydawca: Microids
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 29 sierpnia 2023
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: napisy
Platforma: PC, PlayStation, Nintendo, Xbox,
Ograniczenia wiekowe: 7+
Styl graficzny: grafika 3D, trzecioosobowa (TPP),
Sterowanie: myszka,

Opis gry:

W tej detektywistycznej grze przygodowej wcielisz się w rolę słynnego detektywa Herkulesa Poirota, który łączy siły z londyńskim Lloyd’s, aby zapewnić transport, ochronę i sprzedaż cennego obrazu Marii Magdaleny. Obraz ma być centralnym punktem nowej wystawy w londyńskim muzeum, na której prezentowane będą inne dzieła sztuki kościelnej wypożyczone z Brukseli.

Jako pracownik Lloyd’s of London, Twój kolega Hastings pomoże Ci w ubezpieczeniu dzieł sztuki i sprzedaży obrazu. Po przybyciu do muzeum spotkasz się z nowym właścicielem obrazu Mortimerem Ailsworthem i kustoszem muzeum Evelyn Warbeck. Wykorzystaj dostępne zasoby, aby zbadać bezpieczeństwo i zabezpieczyć obraz przed potencjalnymi zagrożeniami.

Tydzień później odbędzie się Gala Preview, na której obecni będą wszyscy główni bohaterowie. Sprawy przybierają jednak nieoczekiwany obrót, gdy obraz zostaje skradziony spod nosa wszystkich. Twoje bystre umiejętności detektywistyczne przydadzą się do odkrycia prawdy i znalezienia sprawcy kradzieży.