Producent: Yak & Co
Wydawca: Yak & Co
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 28 października 2015
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: PC, Mac, Android, iOS, Nintendo, PlayStation, Xbox,
Ograniczenia wiekowe: 12+
Styl graficzny: grafika 3D, pierwszoosobowa (FPP),
Sterowanie: myszka,

Opis gry:

Przygodówka logiczna dwóch Australijczyków, tworzących studio Yak & Co. Gra zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej pierwszymi rozdziałam na Apple iOS, rok później ukazała się na Androida, a od 29 sierpnia 2019 jest dostępna w pełnej wersji na Windowsa, Mac OS X oraz konsole: PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Wcielasz się w rolę agenta A w eleganckim świecie pełnym retro futurystycznych urządzeń, tajnych wynalazków, gadżetów i zaskakujących łamigłówek. Ale uważaj! Ruby La Rouge, którą masz zdemaskować, nie jest szpiegiem, którego można by lekceważyć! Przejdź przez labirynt wymyślnych zagadek i weź udział w tej dziwacznej grze w kotka i myszkę, w której zastanawiasz się, czy jesteś kotem… czy myszą.

Zauważasz coś dziwnego lub nie na miejscu? Robienie notatek i obserwacja (jak na dobrego agenta przystało) pomoże Ci w rozwiązywaniu trudnych zagadek w późniejszym czasie. Podczas eksploracji tajnej kryjówki Ruby zbieranie przedmiotów i sprytne ich używanie ma kluczowe znaczenie w odblokowywaniu kolejnych łamigłówek, zbliżających Cię do celu! (opis wydawcy)