Producent: Winter Night Games
Wydawca: Winter Night Games
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 27 lipca 2018
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: PC, Linux, Mac,
Ograniczenia wiekowe: 16+
Gatunek: eksploracyjna, horror,
Styl graficzny: grafika 3D, trzecioosobowa (TPP),
Sterowanie: myszka,

Opis gry:

Przygodówka ze studia Winter Night Games, złożonego w Seattle przez braci Josha i Zacka Quarles. Gra zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej na Windowsa i Mac OS X. Dostępna również w wersji Linux.

Akcja gry toczy się w XIX wieku, kiedy to Michael i Lily wraz z córką Gabrielle przeprowadzają się do mroźnego miasteczka o nazwie Haven. Chcą zapomnieć o tragicznej przeszłości i odbudować swoje życie, ale nowe otoczenie jest niepokojące. Michael miewa dziwne sny o kościach ukrytych w ruinach w głębinach zimnego morza i słyszy przyzywające go szepty. Czy to tylko sny, czy może przeczucia nadchodzących zdarzeń?

Arkhangel: The House of the Seven Stars to historia widziana oczami rodziny, która niedawno przeprowadziła się do odizolowanego miasta w zamarzniętej dziczy. Badaj otoczenie, odkrywaj mroczne tajemnice, rozwiązuj zagadki i wchodź w interakcję z wieloma postaciami, by poznać rozbudowaną i wielowątkową fabułę.

Arkhangel nie ma jawnej brutalności ani scen przemocy, jednak niektóre obrazy mogą wywołać niepokój. Z tego względu gra jest przeznaczona dla dojrzałych graczy. (źródło: opis producenta)